Home » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka 01.02.2013r.

Dzień Babci i Dziadka 01.02.2013r.

„Wszystko jest milsze, lepsze, ciekawsze, kiedy w domu ma się na zawsze dobrego, kochanego Dziadka i najukochańszą Babcię.”

Dnia  1 lutego w naszej szkole odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka.
Zebrani goście na sali gimnastycznej obejrzeli występy przedszkolaków oraz dzieci z naszej szkoły z klas 0-III przygotowane specjalnie na tę okazję.
Dzieci bardzo aktywnie przygotowywały się do występów, aby zaskoczyć swoich dziadków i babcie.

Przedszkolaki pod przewodnictwem  dyrektor Doroty Wrony wykonały tańce: „Maryneczka”, „Kłaniany”,” Wisielak”, „ Jabłoneczka”.
Dzieci z klasy „0”, które zostały przygotowane przez Barbarę Budzik zaprezentowały taniec „Szalone kapelusze” i składały  piękne życzenia.
Uczniowie z klas I-III pod kierunkiem nauczycielek: Bogusławy Przydział, Anny Bochenek i Aliny Zawisza zaprezentowały przedstawienie „Leśny teatrzyk”.
Następnie dzieci obdarowały swoich dziadków i babcie prezentami, które wykonali własnoręcznie.