Home » Aktualności » Rekolekcje jubileuszowe w Parafii pw Św. Józefa Oblubieńca NMP w Skrzyszowie, 15-19.03.2019r.

W dniach 15-19.03.2019r. w parafii pw św. Józefa Oblubieńca NMP
w Skrzyszowie odbywały się jubileuszowe rekolekcje dla uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Skrzyszowie. Były wyjątkowe, ponieważ przypadały w 35 – lecie parafii oraz 10. rocznicę konsekracji kościoła. Był to czas łaski i pogłębiania wiary, czas refleksji by na nowo odczytać plan, jaki Bóg ma wobec nas i przyjrzeć się czy naprawdę go realizujemy. W tych dniach uczniowie uczestniczyli w naukach:

• w piątek o godz. 10:00 spotkanie rekolekcyjne dla dzieci i Msza św.,

• w poniedziałek o godz. 18:00 Msza św. z kazaniem dla rodziców i dzieci,

• we wtorek o godz. 11:00 Msza św. z kazaniem dla dzieci ku czci św. Józefa.

Ponadto każdego 19 dnia miesiąca przypada nowenna do bł. ks. Jerzego Popiełuszki – Patrona naszej szkoły, cała społeczność szkolna tego dnia mogła w niej uczestniczyć i uczcić Jego relikwie.